Miniklerimizin geleceği MİNNAK'ın donanımlı, tecrübeli, yenilikçi, üretken, özverili ve özgün köklerinden oluşturduğu temelle inşa edilen sağlam gövdesinden yükselen yapraklarının güven veren gölgesinin güvencesi altında

 

  • Gaziosmanpaşa Minnak Anaokulu'na Hoşgeldiniz!
  • Gaziosmanpaşa'nın yeni yaşam merkezi Essenora bünyesinde sahip olduğu geniş alanıyla, bölgesindeki en kaliteli anaokulu olma hedefine uygun olarak en ince detayına kadar titizlikle profesyoneller tarafından oluşturulmuş olan fiziki imkanları ve bu hedef için kurulan uzman kadrosuyla Minnak Anaokulu sizleri bekliyor.

    Gaziosmanpaşa Minnak Anaokulu, çocuklarımızın eğitim hayatlarında başarılı olabilmeleri için gerekli tüm alt yapı oluşturularak hazırlanmıştır. Amacımız çocuklarımızın gelişim alanlarını gözetip, okul öncesi eğitimini kalıcı kılarak ilköğretime hazırlamaktır. Eğitim hayatlarına ilk adımlarını atan çocuklarımız doğru öğrenme şekilleriyle gelecekleri için gereken donanımı ve olumlu alışkanlıkları Gaziosmanpaşa Minnak Anaokulu'nda kazanacaklardır.

BRANŞ ETKİNLİKLERİMİZ
  • Jimnastik
  • Jimnastik hem kız hem de erkek çocuklara hitap eden, fiziki ve ruhsal gelişimi sağlayan ve 3 yaş gibi erken bir dönemde başlanabilen bir etkinlik olduğu için bütün diğer sporların öncesinde yer alabilen, tüm çocuklara yönelik olimpik bir branştır. Jimnastik, çocuklar üzerinde fiziki gelişimi sağlarken, aynı zamanda da estetik bir görüntüye sahip olmalarını, boylarına göre kilo ve vücut kas kitlelerini dengelemelerini sağlamaktadır. Jimnastik, tüm spor branşlarının temelini oluşturur. 

    ..
  • DETAYLARI İNCELE
GALERİ
SINIFLARIMIZ
DUYURULAR